Як скомпонувати кухню

кухня мдф 11

Зони кухонного простору

Погано організований простір може стати щоденним роздратуванням, перешкоджаючи задоволенню перебування будинку. Кухня заслуговує на особливу увагу, тому що тут знаходиться довгий список предметів, до яких потрібно мати постійний і зручний доступ. Вимоги кожної людини досить великі, проте можна визначити основні принципи організації кухонного простору.

Дизайнери “НПФ СВК” пропонують розглянути угруповання місць зберігання за трьома основними зонами діяльності: холодильник, мийка та плита.

Зона холодильника

Холодильник приймає у свої “надра” продукти з магазину і служить як початкова точка приготування їжі. Найкраще розташувати його біля входу на кухню, щоб не нести продукти далеко. Навіть якщо це не так на вашій кухні, то все одно ця порада може допомогти вам визначити як почати організовувати простір.
Стільниця поруч із холодильником або навпроти неї – ідеальне місце для встановлення продуктових сумок. У цій зоні розумно розміщувати місця для зберігання основних продуктів, круп, консервів.
Легкий доступ до основних продуктів допоможе зробити роботу швидше і простіше. У цій зоні можна зберігати салатниці, терки, мірні ємності тощо. Зона холодильника також є ідеальним місцем для кухонного комбайна, кавоварки або хлібопічки, а також інших невеликих приладів, які ви використовуєте із сухими продуктами. Кухонні книги можуть бути будь-де на кухні, але зона холодильника – одне з кращих місце, так як рецепти потрібні в початковій стадії приготування їжі. Помістіть невелику книжкову полицю в місце, де вона залишиться сухою, але перебуватиме в межах досяжності.

Зона миття

Для максимальної ефективності зона миття повинна знаходитися між холодильником і місцем для приготування їжі. Оскільки біля миття найбільше руху на кухні, то оптимальним є центральне розташування раковини та посудомийної машини.
Намагайтеся спланувати біля мийки не захаращене місце на стільниці. Область навколо раковини використовується для чищення, різання продуктів, а також очищення посуду після їжі, тому розмістіть контейнер для сміття.
Сховища в зоні раковини включає місця для тарілок, столових приладів, посудомийної машини, кухонних відходів, засобів для чищення, рушників. Розмістіть обробні дошки та ножі в середині простору між мийкою та холодильником, щоб вам було зручно порізати та нарізати, при необхідності, продукти з холодильника, а потім утилізувати залишки в зоні миття.

Зона приготування їжі

Кухонна плита або варильна панель з вбудованою духовкою, НВЧ-піч, утворюють центр зони, де готують їжу і готують її до сервіровки. Все, що пов’язане з процесом приготування, має бути в межах цієї зони. Достатній простір на стільниці поруч із плитою забезпечить місце для зручної роботи з гарячим посудом. У цій зоні непогано розмістити спеціальні підставки для гарячого посуду. Також, використовуйте це місце зберігання посуду сервіровки і т.п. Подумайте про те, щоб в одній з шаф зберігати посуд для плити, а в іншій – для духовки. Ємності для спецій, каструлі та сковорідки, а також кухонне приладдя, розміщене безпосередньо навколо плити, забезпечує зручний та інтуїтивний доступ до предметів, які вам потрібні при приготуванні їжі. Особисті переваги визначать, чи захочете ви розміщувати ці предмети на верхніх полицях або шафах, або у висувних ящиках та шафах, розташованих нижче рівня очей.

Спробуйте розглянути ідею такого зонування, щоб при замовленні кухні організувати всі елементи так, що вони будуть розміщені у очевидному місці і до них можна буде отримати легкий та швидкий доступ.