Міжкімнатні двері

двери классика 25

Міжкімнатні двері

Гарні двері у вашому домі – це не просто данина моді, це свідчення хорошого смаку і вашої турботи про своє здоров’я та здоров’я близьких людей. Однак, слід пам’ятати, що двері повинні бути виготовлені з якісної деревини та якісно встановлені.
Для виготовлення міжкімнатних дверей з натурального дерева застосовуються: масив дуба, різні породи дрібного дерева, масив ясеня, бука, opexa, вишні і деякі. Кожна порода деревини має свій малюнок, і звичайно, мають унікальну кроту і міцністю. Найпопулярніші популярні двері з масиву дуба – дуже міцного, світло-жовтого або червоно – бурого, що темніє з часом.
Двері міжкімнатні з натурального дерева стають обов’язковим елементом інтер’єру елітного будинку. Вони, як правило, представлені в стилі, що поєднує класичний дизайн з природною красою і міцністю натуральної деревини. Іноді дизайн вдало доповнюється вітражним склом, який гармонійно поєднується з паркетом, меблями та іншими домашніми аксесуарами.
Вироби з натурального дерева додадуть вашому будинку нові фарби і відтінки, наповнять ароматом лісу, що п’янить.
Виготовлення дверей – один із напрямків нашої діяльності, ми намагаємося щоб кожен, незалежно від рівня доходів, міг знайти відповідні для себе варіанти.

Наша пропозиція – в каталозі дверей на замовлення.