З яких матеріалів виготовляються кухонні меблі

кухня мдф 4

У цій статті ми розповімо вам про основні матеріали для виготовлення кухні.

Ламіноване ДСП (ЛДСП). Листовий матеріал, виробляється з подрібнених деревних частинок шляхом пресування із синтетичним сполучним. Покривається зверху (ламінується) полімерною плівкою різноманітних кольорів. Має обмежену стійкість до вологи. ЛДСП найпоширеніший матеріал для виготовлення кухонь. З нього роблять корпуси меблів, полиці, ящики, фасади тощо.

ДВП – деревно-волокниста плита. Виготовляється із подрібнених деревних волокон. В основному використовується для задніх стін шаф та тумб.

МДФ (від англійської MDF – medium density fiber). Виробляється з деревних волокон шляхом пресування, в результаті якого деревина виділяє натуральну речовину лігнін, за рахунок якого волокна склеюються між собою. МДФ відмінно піддається фрезерування та фарбування, в основному з нього виготовляють меблеві фасади.

Столярна плита є багатошаровим щитом зі зрощених брусків деревини хвойних порід і покритий зверху шпоном натурального дерева. Часто використовується виготовлення корпусів меблів з дерев’яними фасадами.

Фанера – це склеєні між собою у різному напрямку волокон листи деревного шпону. З вологостійкої фанери можна виготовити елементи корпусних меблів у місцях схильних до дії води (наприклад шафа під мийкою)

Дерево – використовуємо деревину цінних порід – ясен, дуб, клен. В основному з дерева виготовляються меблеві фасади та декоративні елементи.