Як доглядати за меблями з дерева

панель для ТВ

Поради щодо догляду за дерев’яними меблями

Ви знаєте, що до половини ваги свіжоспиленого дерева складає вода?

Це є тією причиною, через яку меблі з масиву дерева не можуть бути зроблені безпосередньо після розпилювання деревини. За час своєї подорожі з лісу до місця виробництва вона проходить через численні процеси попередньої обробки, щоб отримати ідеальний продукт. Перед виробництвом виробів деревина ретельно висушується, зберігаючи достатню вологу тільки для того, щоб потім адаптуватися відповідно до відносної вологості у вашому будинку.

В основному, меблі з дерева мають трьох ворогів: високу вологість, пил та прямі сонячні промені. Як і шкіра людини, вироби з масиву дерева дають природну відповідь на сухе повітря – втрачають вологу і трохи стискаються. Також Ви можете помітити труднощі у відкритті дерев’яних дверей або шаф у приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як кухня або ванна кімната. То як же боротися з цим фактором вологості? Як чистити дерев’яні меблі? Як продовжити термін служби дерев’яних меблів?

При підвищеній вологості частини Ваших дерев’яних меблів можуть поглинати зайву вологу з повітря та розширюватись (внаслідок чого можуть затирати двері та ящики). Це можна виправити зменшенням відносної вологості вашого будинку за допомогою кондиціонера або осушувачів повітря.
Різкі коливання температури також призводять до пошкодження дерев’яних меблів. Протягом опалювального періоду деревина може бути надто сухою, тому в цей час рекомендуємо зволожувати домашнє повітря.
Перед чищенням від пилу злегка змочіть тканину поліролем для меблів, так як суха тканина може залишити подряпини на лакованій поверхні. Протирайте дерев’яні меблі м’якою тканиною, слідуючи уздовж напряму волокон деревини.