Дерев’яні вікна зі склопакетом

деревянное окно 1

Вікна із клеєного бруса

Дерев’яні вікна мають величезну перевагу з безпеки: вони абсолютно нешкідливі на відміну від пластикових вікон, не виділяють шкідливих для організму людини речовин і токсинів при нагріванні або охолодженні і не мають запаху. Дерево – це природний матеріал.

Переваги дерев’яних вікон від «НПФ СВК»:

√  Використовуваний матеріал – високоміцний тришаровий клеєний брус із масиву сосни, ясена або меранти, що забезпечує надійну морозостійкість, екологічність, низьку тепло- та звукопровідність.

√  Склопакет – одне та двох камерні, підвищена звуко- та теплоізоляція. Також можливе встановлення склопакетів з тонованим, броньованим або енергозберігаючим склом.

√  Типи відкривань: поворотне, поворотно-відкидне, відкидне з режимами мікропровітрювання – що забезпечують комфортне та практичне використання вікон у будь-яку пору року.

При виготовленні дерев’яних євровікон використовується фурнітури ROTO або AGB, яка має особливу міцність, високу атмосферостійкість і навіть опірність до впливу солоної води.

Малярна обробка – екологічно чиста, на водній основі, матеріалами ZOBEL і GORI – ізолюючі лаки та фарби, які забезпечують надійність та стійкість покриття.

Установка стулкового профілю, який захищає низ стулок від несприятливого впливу навколишнього середовища та механічних пошкоджень, дозволяє продовжити термін служби євровікон у кілька разів.

Фахівці нашої компанії акуратно і швидко виконають виміри, розрахунки та встановлення, що забезпечить високу якість за мінімальних витрат Вашого часу.